14 Haziran 2014 Cumartesi

MKVOD ANDROID

MKVOD ANDROID
Forum sitemiz: http://www.mkvod.info/mkvod
Sitemiz: http://www.mkvod.info/mkvod

Bu uygulama android telefonlar ile portallardaki videoları izlemek için hazırlanmıştır. Ayrıca lg tvler için farklı bir paylaşım platformu ile video paylaşımı yapılabilmektedir. Bu özellik dlna dan farklı olarak video direk tvde oynatılmaktadır. Videoyu tvye gönderdikten sonra uygulamanın açık kalmasına gerek yoktur. Uygulama içerisinde iki tür player seçeneği vardır. 1-Phone Player -- Telefon içerisindeki video oynatıcılar seçilir.Bu özellik ile DLNA ilede video paylaşımı yapılabilir. 2-Tv Player -- Lg tvlere video gönderimi yapılır. Bu özellik lg smart tvlere has bir özelliktir. Lokal player ve lg tv player kullanabilirsiniz. Lokal player ile dlna özelliği olan tüm cihazlarla görüntü paylaşımı yapabilirsiniz.


--- Portal Sıralama: Portal listesini isteğinize göre sıralayabilirsiniz.Portal numaraları arasında - kullanılmalıdır. Örnek sıralama: 10-5-7-8-15 Eğer sıralamada kalan linkleride görmek istiyorsanız sıralamanızın sonuna 0(sıfır ekleyin). Örnek : 1-2-45-3-8-0
--- Listeleme Sayısı: Ekranda görünecek maximum link sayısı(default:50) Eğer liste 50 den fazla ise listenin sonunda sonraki 50 link için seçenek görünecektir. Link sayısı fazla olan bölümlerde performans için eklenmiştir.
--- Private Şifre: Private bölümler için kullanılacak şifredir.
--- Mac Address: Cihazınızı mac adresidir. Kayıt için kullanılacaktır.
--- Player: 3 adet player seçeneği vardır: Phone Player(Cihazınızda bulunan video player), Local Player(Mkvod içerisinde çalışan video player) ve Tv Player(sadece lg smart tvler içindir. Second Screen)
--- Favori oluşturma ve silme: Favoriye eklemek istediğiniz linki sağa kaydırarak istediğiniz favori listesine ekleyebilirsiniz.Silmek için ise favori bölümünde iken linki sağa kaydırarak silebilirsiniz.
--- M: Uygulama menüsü.
--- E: Uygulamadan çıkmak için kullanılır.
--- R: Uygulamayı yatay ve dikey konuma taşımak için kullanılır.
--- F: Favori listesi.
--- Favori isimleri : Favori isimlerini değiştirebilirsiniz.
--- Başlıkta bulunan MKVOD tıklandığında uygulama yeniden yüklenecektir.(Refresh özelliği)
--- LOCAL: Cihaz belleğinde XML(Büyük harf) klasöründe bulunan local.xml dosyasıdır.

İndirme linki

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.